Parikanniemen lastenkoti

Parikanniementie 130
52320 Vitsiälä, Ristiina, MIKKELI

www.parikanniemi.fi


Lastenkodin johtaja Sami Siponen

Arkisin klo 8.00–15.45

040 847 3657
sami.siponen@parikanniemi.fi

 

Toimisto

Arkisin 9.00–15.00

Toimisto- ja taloussihteeri Risto Teittinen 0400 744 061

risto.teittinen@parikanniemi.fi


Kotiryhmät:

Koivula

0400 747 389, 0400 740 046

koivula@parikanniemi.fi

Vastaava ohjaaja: Päivi Orava

paivi.orava@parikanniemi.fi

Onnentupa

0400 747 359, 0400 745 790

onnentupa@parikanniemi.fi

Vastaava ohjaaja: Hanna Jokinen

hanna.jokinen@parikanniemi.fi

Tuulentupa

0400 744 058, 0400 762 076

tuulentupa@parikanniemi.fi

Vastaava ohjaaja: Birgitta Mäkinen

birgitta.makinen@parikanniemi.fi